Nasze TRZY usługi w nowej kategorii na Allegro: Telemedycyna. To MY!

AAAllleee mamy dobre wieści dla Was! Chcemy być dla Was dostępni w różnych miejscach, żebyście mieli możliwość zamawiania naszych usług dla Swojego serca: badań serca, diagnostyki i konsultacji kardiologicznych. Robimy wszystko co w naszej mocy, by wspierać Wasze zdrowie, by być bliżej Was i ułatwiać Wam dostęp do telemonitoringu serca.

Allegro bardzo dba o swoich użytkowników, a partnerzy biznesowi przechodzą wnikliwą analizę. Możemy tylko powiedzieć, Hurra! Bo Allegro nas pozytywnie zweryfikowało i jesteśmy dla Was tu z naszymi produktami:

https://allegro.pl/oferta/holter-ekg-i-telekonsultacja-kardiologa-10033761336

https://allegro.pl/oferta/ekg-z-telekonsultacja-bez-wychodzenia-z-domu-10607669821

https://allegro.pl/oferta/holter-ekg-i-telekonsultacja-kardiologa-10033761336


Nie jest to nasze ostatnie słowo, pracujemy intensywnie nad nowymi usługami, które już niedługo będą dostępne zarówno na Mój Kardiolog.pl jak i na Allegro. Co ważne, Allegro.pl uruchomiło nową kategorię telemedycyna w grudniu 2020 i jesteśmy zaszczyceni, że możemy współtworzyć ją wraz z innymi partnerami medycznymi jako jedni z pierwszych.

Allegro to największa platforma e-commerce w Polsce, dociera ze swoją ofertą do ponad 70% polskich internautów; w pierwszym kwartale 2021 roku serwisy Grupy Allegro odwiedziło aż 22,9 mln.(MegaPanel –Marzec 2021)

źródło:
https://healthcaremarketexperts.com/aktualnosci/wiecej-zdrowia-na-platformach-zakupowych/

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/allegro-mocno-w-gore-facebook-ze-spadkiem-na-komputerach-netflix-przed-instagramem-mediapanel-z-marca