Czym różni się KardiaMobile od KardiaMobile Card i KardiaMobile 6L?

KardiaMobile x Kardia Mobile Card x KardiaMobile 6L

Choć na rynku dostępnych jest wiele przenośnych urządzeń do monitorowania serca, nie wszystkie spełniają te same wymagania. Przyjrzyjmy się różnicom między KardiaMobile, KardiaMobile Card i KardiaMobile 6L oraz czym się wyróżniają na tle innych aparatów EKG. 

 
Czym jest KardiaMobile?

Kardia Mobile 1

To inteligentne urządzenie medyczne rejestrujące zapis EKG bezpośrednio na Twoim smartfonie. EKG bada aktywność elektryczną serca i jest stosowane w medycynie do diagnozowania arytmii, takich jak migotanie przedsionków (AFib). KardiaMobile oferuje jedno odprowadzeniowe EKG, dostarczając Tobie i Twojemu lekarzowi niezbędnych informacji o Twoim sercu. Wykrywa migotanie przedsionków, bradykardię i tachykardię. Aktywizując usługi Telemedycyna Polska, dostępne są dodatkowe funkcje jak generowania raportów zdrowia czy dostęp do dodatkowych algorytmów sztucznej inteligencji, które analizują zapisy badań. 

 
Czym jest KardiaMobile 6L? 

Kardia Mobile 6l alivecor

Jest to pierwsze na świecie osobiste EKG z sześcioma odprowadzeniami, zatwierdzone przez FDA. Badanie dostarcza sześć razy więcej informacji o sercu, co pozwala na bardziej szczegółową analizę danych. Oprócz diagnozy migotania przedsionków, bradykardii i tachykardii, dostępne są dodatkowe algorytmy diagnozujące w ramach usług świadczonych przez Telemedycyna Polska. 

 
KardiaMobile Card? 

KardiaMobile Karta

 

To innowacyjne urządzenie do samodzielnego badania EKG ma rozmiary karty kredytowej, dzięki czemu noszenie go ze sobą i regularne badanie nie wymaga od nas większego zaangażowania niż płacenie kartą w sklepie. Aparat łączy się z telefonem przez Bluetooth i w kilka sekund rejestruje jedno odprowadzeniowe badanie EKG. Wykrywa migotanie przedsionków bradykardię i tachykardię oraz inne schorzenia dostępne do wykrycia w aplikacji Kardia. 

Dlaczego warto wybrać urządzenia KardiaMobile? 

W dobie technologii takich jak Apple Watch, Fitbit i innych urządzeń, które nosimy “na sobie”, warto dokładnie rozważyć na jakich funkcjach nam najbardziej zależy.  
Jeśli zależy Ci na dokładnych i wiarygodnych danych dotyczących stanu zdrowia serca, urządzenia KardiaMobile to racjonalny i bezpieczny wybór.  
 
Oto kilka powodów dlaczego: 

  • Najszersza gama algorytmów diagnozujących zatwierdzonych przez FDA: Urządzenia Kardia wykrywają więcej przypadków arytmii niż analogiczne urządzenia 
  • Bezkonkurencyjna liczba testów klinicznych: Są to zdecydowanie najbardziej przebadane przenośne urządzenia EKG na świecie, z ponad 150 opublikowanymi badaniami. 
  • Bogatsza analiza serca: KardiaMobile 6L pozwala wykonać sześcio-odprowadzeniowy zapis EKG co pozwala uzyskać precyzyjniejsze dane na temat pracy serca. 
  • Kompaktowość i wygoda: Urządzenia Kardia są małe, łatwe do przenoszenia i nie wymagają stałego "pamiętania” by zabierać je ze sobą, gdy wychodzimy z domu. 
  • Przystępność cenowa: Urządzenia KardiaMobile są bardziej opłacalne niż wiele konkurencyjnych produktów. 
  • Wolność: Wszystkie urządzenia Kardia spełniają kryteria nowoczesnych rozwiązań na miarę naszych czasów, dlatego są nie tylko sprawdzonymi, przebadanymi i powszechnie stosowanymi urządzeniami medycznymi, ale przede wszystkim sprawiły, że regularne wykonywanie badań wymaga od nas tyle samo zaangażowania co włączenie filmu w internecie czy płacenie kartą w sklepie. 

 Źródło: https://kardia.com/blog/whats-the-difference-between-kardiamobile-6l-card