Telemedycyna na planie filmowym- kręcimy dla Was filmy, które wyjaśnią, jak działamy

Już niedługo wszystkie nasze usługi opowiedziane, przedstawione, pokazane w formie wideo! Kręcimy dla Was filmy o każdej naszej usłudze, tak by jak najlepiej wytłumaczyć Wam jak działamy i jak ważny jest telemonitoring serca.

Tak, by też pokazać Wam, jak w działa telemedycyna w Poradni MojKardiolog.pl oraz kto realnie stoi po drugiej stronie telefonu. Będziecie mogli poznać naszą Panią doktor Barbarę Srokosz, szefa ratowników medycznych oraz pozostałe osoby, dzięki którym możecie zamówić usługi – jednym kliknięciem.

Eksperci od Serca

Nasze Centrum Medyczne to ponad 40-osobowy zespół lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek i edukatorów medycznych, a także administracja- konsultanci z Biura Obsługi Pacjenta.

W naszych filmach nie znajdziecie profesjonalnych aktorów – o usłudze opowiedzą nasi pracownicy: realne, prawdziwe osoby, które na co dzień odbierają Wasze zamówienia, pakują paczki, a także lekarze, którzy monitorują rytm Waszych serc, do których "wpadają" Wasze badania, które je analizują, opisują i z którymi rozmawiacie dzwoniąc do naszego Centrum Telemedycznego.

24h na dobę, 7 dni w tygodniu, codziennie jesteśmy dla Was.

Jesteście ciekawi efektów? Śledźcie nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/mojkardiologpl