Użytkowanie zgodne z przeznaczeniem

Instrukcje Użytkowania (IFU) dla każdego produktu Kardia możesz znaleźć, odwiedzając poniższe linki:

– Instrukcja użytkownika KardiaMobile

– Instrukcja uzytkownika KardiaMobile6L

Tutaj zgromadziliśmy kompleksowe przewodniki dla każdego z naszych produktów, aby zapewnić, że Twoje doświadczenie z Kardia będzie jak najbardziej płynne i korzystne. Proszę uważnie zapoznać się z instrukcjami związanymi z konkretnym produktem Kardia, aby zapewnić najbardziej efektywne i bezpieczne użycie.

Jakie są wymagania sprzętowe i programowe potrzebne do dostępu do IFU AliveCor?

Dostęp do IFU AliveCor jest prosty i nie wymaga żadnego specyficznego sprzętu ani oprogramowania, poza podstawowymi potrzebnymi do dostępu do każdej nowoczesnej strony internetowej. Oto, czego potrzebujesz:

Sprzęt:

– Komputer, tablet lub smartfon z połączeniem internetowym.

Oprogramowanie:

– Aktualna przeglądarka internetowa, taka jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari lub Microsoft Edge. Zendesk jest zaprojektowany tak, aby być kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami internetowymi.

Poza tymi podstawami, nie ma specjalnych wymagań. Powinieneś być w stanie uzyskać dostęp do IFU AliveCor, o ile masz urządzenie z połączeniem internetowym i nowoczesną przeglądarkę internetową.

Czy Kardia jest zatwierdzona przez FDA i oznaczona znakiem CE?
Tak. Kardia jest zatwierdzona przez FDA i oznaczona znakiem CE. Federalne i międzynarodowe organy przeanalizowały i zatwierdziły je do następującego użytku:

– Rejestrowanie, przechowywanie, wyświetlanie i przesyłanie pojedynczego kanału EKG

– Wykrywanie obecności migotania przedsionków i normalnego rytmu zatokowego
Czy produkty Kardia działają z rozrusznikiem serca?
Produkty Kardia nie były testowane pod kątem dokładności z zapisami EKG z rozrusznikiem. Nie zalecamy używania produktów Kardia u pacjentów z rozrusznikami, ICD lub innymi wszczepionymi urządzeniami elektronicznymi, ponieważ nie możemy zagwarantować dokładności wynikających zapisów EKG.
Czy produkty Kardia mogą być używane u dzieci?
Nasze urządzenia nie były testowane i nie są przeznaczone do użytku pediatrycznego.