Konfiguracja konta Kardia

Ustawienie konta Kardia jest szybkie i proste, dzięki czemu możesz zacząć rejestrować EKG za pomocą swojego urządzenia KardiaMobile lub KardiaMobile 6L.Wystarczy, że wykonasz następujące kroki:

 1. Najpierw musisz pobrać aplikację Kardia ze sklepu App Store (urządzenie z systemem iOS) lub Google Play (urządzenie z systemem Android).
 2. Po prostu wyszukaj „Kardia”, a następnie zainstaluj aplikację.

Zrzut ekranu

 1. Uruchom aplikację Kardia i dotknij „Utwórz konto”.

Zrzut ekranu

 1. Następnie dotknij pól na stronie Warunków korzystania z usługi i Polityki prywatności.
 2. Aby utworzyć konto Kardia, musisz potwierdzić, że masz 18 lat lub więcej oraz zaakceptować Warunki korzystania z usługi i Politykę prywatności.
 3. Po zakończeniu wybierz „Dalej”.

Zrzut ekranu

 1. Wprowadź, a następnie potwierdź e-mail, który chcesz używać do swojego konta Kardia. Ten e-mail będzie twoim loginem do Kardia.
 2. Wprowadź hasło do konta Kardia, które spełnia pokazane kryteria hasła.
 3. Wybierz swój kraj, dotykając rozwijanego menu obok pola kraju.
 4. Gdy wszystkie pola zostaną wypełnione, wybierz „Utwórz konto”.

Zrzut ekranu

 1. Na koniec wprowadź jeszcze kilka szczegółów, aby uzupełnić swój profil Kardia.
 2. Po zakończeniu wybierz „Uzupełnij profil”.

Zrzut ekranu

12. Gdy profil Kardia zostanie uzupełniony, zobaczysz ekran potwierdzenia.


Zrzut ekranu

Gratulacje, Twoje konto Kardia zostało teraz ustawione!


Aby uzyskać więcej informacji na temat łączenia się i rejestrowania za pomocą urządzenia KardiaMobile lub KardiaMobile 6L, postępuj zgodnie z poniższymi linkami, aby kontynuować w zależności od urządzenia, które konfigurujesz.

Jak utworzyć konto?
Aby utworzyć nowe konto, musisz pobrać i zainstalować aplikację Kardia na kompatybilnym telefonie lub tablecie.

Kiedy uruchomisz aplikację, pojawi się opcja "Utwórz konto". Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, podając wymagane informacje. Po zakończeniu znajdziesz się w aplikacji, gdzie możesz wybrać, aby nagrać swoje pierwsze EKG za pomocą urządzenia Kardia EKG.
Czy muszę tworzyć konto Kardia? Czy mogę korzystać z KardiaMobile bez tworzenia konta
Tak, wymagane jest osobiste konto. Musisz utworzyć konto Kardia w aplikacji Kardia, aby korzystać z dowolnego produktu EKG Kardia. Obecnie nie ma możliwości korzystania z KardiaMobile i aplikacji Kardia bez wcześniejszego utworzenia konta Kardia.
Czy potrzebuję kodu od mojego lekarza?
Kod od lekarza nie jest potrzebny do utworzenia konta Kardia.
Kody lekarzy w aplikacji Kardia służą do nawiązywania połączeń z lekarzami korzystającymi z naszego produktu dla klinicystów, KardiaPro. Jeśli nie wiesz o posiadaniu kodu, prawdopodobnie go nie masz i możesz zacząć korzystać z aplikacji Kardia oraz uczyć się, jak nagrywać EKG za pomocą KardiaMobile.
Jak wykonać moje pierwsze EKG?
Po ukończeniu konfiguracji konta, gdy będziesz chciał/chciała nagrać swoje pierwsze EKG.

Dla KardiaMobile, otwórz aplikację na telefonie i dotknij „Wykonaj badanie EKG", a następnie wybierz KardiaMobile jako urządzenie do nagrywania. Przejdź dalej do momentu, gdy zostaniesz poproszony o rozpoczęcie nagrywania.

Gdy będziesz gotowy, umieść palec wskazujący i środkowy z każdej ręki na elektrodach, aby uruchomić licznik czasu. Nie ruszaj się, aż odliczanie się zakończy i nagranie będzie gotowe.

Jeśli nosisz aparaty słuchowe, upewnij się, że są wyłączone podczas nagrywania. Kiedy zostaniesz poproszony o obrócenie telefonu, upewnij się, że dolna część ekranu telefonu znajduje się przy Twojej prawej ręce, a górna część ekranu telefonu przy lewej ręce.
Czy będę musiał płacić za wynik każdego EKG?
Nie, każdy zapis EKG otrzymuje automatyczny i natychmiastowy wynik oceniony przez algorytmy sztucznej inteligencji . Może ono dostarczyć wyniki takie jak Możliwe Migotanie Przedsionków, Normalne Rytm Zatokowy, Bradykardia i Tachykardia.

Subskrypcja nie jest potrzebna do przeprowadzania pomiarów EKG i otrzymywania wyników ustaleń Kardia.

Oferujemy opcjonalną usługę dodatkowego wysłania Twojego EKG do naszeego centrum oraz przeglądu przez lekarzy, gdzie Twoje EKG zostanie opisane przez prawdziwego klinicystę. Klinicyści mogą zidentyfikować znacznie więcej zaburzeń rytmu serca niż algorytmy AliveCor.