0


pacjentów objętych programem opieki

0


konsultacji kardiologicznych rocznie

0


uratowanych żyć

Makeup
Całodobowa opieka specjalistów z domowym EKG

Opieka nad Twoim
sercem

ZAMÓW NA PREZENT

Podaruj swoim bliskim
zdrowie

Makeup
SPECJALISTA KARDIOLOG

E-konsultacje z kardiologiem

Makeup
wykrywanie zaburzeń rytmu serca

Zdiagnozuj swoje serce

41% osób nie wie, że choruje na migotanie przedsionków

Oznacza to, że osoby, które zmagają się z tym zaburzeniem rytmu serca, mogą o tym nie wiedzieć i być w niebezpieczeństwie groźnych powikłań takich jak udar. Według statystyk, w Polsce po 65 roku życia prawie co czwarty pacjent choruje na migotanie przedsionków, a po 85 roku życia jest to prawie co trzeci senior.
Czy Ty lub Twoi bliscy jesteście w grupie ryzyka?


Nasi pacjenci o nas

Urządzenie Kardia mam zawsze przy sobie w portfelu. Mogę nawet wykonać badanie niezauważalnie w pracy i szybko upewnić się czy z moim sercem wszystko w porządku. Nie boję się wychodzić z domu!

Jarek M.

Poznań

Otrzymałam pakiet Arytmia+ od syna, w prezencie na 80 urodziny. Od 7 lat mieszkam sama i możliwość zadzwonienia zawsze kiedy chce do specjalisty i skonsultowanie badania pomaga mi nie bać się mojej choroby

Władysława L.

Gliwice

Od lat zmagałam się z kołataniami serca i atakami paniki, ale w żadnym badaniu nic nie wychodziło. Dopiero 30 dniowy holter zdarzeniowy pozwolił złapać migotania i wprowadzić leczenie. Dziękuję!!!

Basia K.

Warszawa

ZOBACZ FILM INSTRUKTAŻOWY

BADANIE EKG NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE

Jak to działa?

Najczęściej zadawane pytania

Czym się różni się usługa diagnostyki od opieki?

Usługa diagnostyczna jest przeznaczona dla osób, które odczuwają objawy zaburzeń rytmu serca lub są w wysokiej grupie ryzyka i chciałyby uzyskać diagnozę. Usługa opieki przeznaczona jest dla osób już zdiagnozowanych, które są w trakcie leczenia i chciałyby mieć większą kontrolę nad swoim zdrowiem, zoptymalizować leczenie, a także zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa w wygodny sposób.

Czy mogę zrezygnować z usługi?

Tak! Umowa usługi opieki zawierana jest na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, lecz nie wcześniej niż 3 miesiące. W przypadku chęci rezygnacji z usługi wystarczy przesłać mailem lub pocztą odstąpienie od umowy. Nasze Biuro Obsługi Klienta pomoże, przejść sprawnie przez ten proces.

Kto pracuje w Centrum Telemedycznym?

W naszym centrum telemedycznym już od ponad 15 lat pracują konsultanci pacjenta, ratownicy medyczni i lekarze specjaliści, którzy całodobowo czuwają nad ponad 3500 pacjentami w usługach opieki oraz dostarczają diagnozę i konsultację dla dziesiątek tysięcy pacjentów rocznie.

Ile badań dziennie mogę wykonywać?

Ilość badań wykonywanych na urządzeniu Kardia jest nielimitowana, a dzięki automatycznym analizom w aplikacji mobilnej, każde z tych badań zostanie wstępnie ocenione przez algorytm. W usłudze diagnostyki, każde z badań przeglądane jest codziennie przez specjalistów w poszukiwaniu zaburzeń rytmu serca. W usłudze opieki, każde z badań na życzenie pacjenta może zostać całodobowo skonsultowane wraz z obecnym stanem pacjenta. Ilość konsultacji telefonicznych zależy od wybranego pakietu opieki.

Czy poradzę sobie z obsługą urządzenia?

Domowe urządzenie EKG zostało zaprojektowane do samodzielnego użytku przez pacjenta w domu. Badania wykonuje się przy użyciu prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej w telefonie. Każdy pacjent otrzymuje papierową instrukcję, wideo instruktażowe jak wykonywać badania, a także szkolenie telefoniczne z jego obsługi. W trakcie całego okresu diagnostyki lub opieki, pacjent ma możliwość skontaktowania się z darmową infolinią techniczną, która odpowie na wszystkie pytania i pomoże prawidłowo używać urządzenie.


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zobacz więcej pytań

Zaufali namDołącz do społeczności pacjentów dbających o serce.

Otrzymaj darmowe materiały edukacyjne, możliwość udziału w spotkaniach z lekarzami oraz dostęp do forum pacjentów.